רשימת קיצורי מקלדת

מה זה גלישה בשבילי?

מאת: נועם רומנו

טוב אז ככה, גלישה זה דבר כל כך גדול שלוקח חלק מאוד עיקרי בחיי שאני באמת לא יודע ממה בכלל להתחיל....

מה שקרה זה כך, כשהייתי בן 11 לקח אותי חבר של בת דודה שלי לים ולימד אותי לעמוד על גלשן, זה היה ספונטאני ביותר, הצלחתי לעמוד כבר בפעם הראשונה, הכל היה טוב ויפה, מה שאף אחד לא ידע זה שבאותו יום נדבקתי בחיידק המפורסם ואין דרך חזרה, מאז ועד היום חיי סובבים סביב הים, לא רק גלישה אבל הרבה, הרבה ים.

הגלישה שינתה אותי, בתור ילד ביסודי עם הרבה כעסים, עצבים וחוסר סבלנות. לא הייתי ילד קל, צעקות ועצבים שיצאו ממני לסביבה שפעו, גלישה זה מה שאיזן אותי והפך אותי לאדם, לגבר שאני היום. כל פעם אני חוזר לים שוב ושוב בשביל אותה תחושת שלמות שנוצרת עם הגלים ועם המים.

משבר גיל ההתבגרות לא היה לי, לא היה דבר כזה, בזמן שכל כך הרבה ילדים נערים וחברים איבדו את הצפון ועדיין לא מוצאים אותו, החיים שלי לעומתם היו הרבה יותר פשוטות וקלים, מאושרים, לגלוש ולהיות בים לא רק עשה אותי שמח ורגוע זה נדבק לגוף, נדבק לנשמה שלי לחיי היום יום, אתה מרגיש בן אדם טוב יותר.
כשהבנתי איך הגלישה משפיעה על כל חיי הבנתי שיעור חשוב חיים, שיעור שיש כאלה שמתים בלי להבין אותו, זה שיעור מורכב שקשה לי להסביר אותו במלים פשוטות אבל בעצם זה דבר כזה, ברגע שאתה עושה מה שטוב לך הטוב הזה משפיע, מקרין לסובבים אותך וחוזר חזרה אליך, זו גישה שלמדתי במים, שהים שקט ואתה שומע רק את עצמך חושב וכשהים סוער ורועש אתה לא שומע כלום חוץ מהים, החיים מקבלים פרספקטיבה שונה, הכל פשוט הכל מתחבר, אנשים עושים הכל כל כך מסובך בימינו וחבל.

גלישה בשבילי כמו מה שהסברתי בהתחלה זה נשמע כמו דרך לטיפול בכעסים אבל זה לא, זאת תופעת לוואי זעירה מהשלם.

גלישה זה הרבה, הלהיות חלק כל כך קטן ממשהו כל כך גדול, להיות כל כך חופשי אבל כל כך כבול בו זמנית. גלישה זה מי שאתה , זה איך אתה חווה רגשות ותחושות,קשה להסביר את זה אבל למי שבמים יש זווית שונה לדברים.

גלישה בשבילי זה כמו לרקוד עם אלוהים.

 

 

WEBBED BY TOOLBOX
© 2020 ALOHA SURF SCHOOL - כל הזכויות שמורות
go TOPgo TOP