רשימת קיצורי מקלדת

השכרת גלשן בתל אביב

השכרת גלשן בתל אביב-

חשוב לנו לספק ללקוחותינו ציוד איכותי ובטיחותי, הציוד שלנו מתחדש כל הזמן ונבדק לפני כל כניסה לים. אצלנו תוכלו למצוא ציוד גלישת גלים וסאפ המתאימים לגולש המתחיל וגם לחברה' מתקדמים, אנו מחזיקים במגוון רחב מאוד של גלשנים קשיחים וסופטים של החברות המובילות.

לגולשים שנמצאים בתחילת דרכם בגלישה יש אפשרות להשכרת גלשן בתל אביב של גלשני סופט המתאימים לגולש המתחיל בזכות כושר הציפה הנהדר שלהם והחומר הרך ממנו הם עשויים, ניתן לבחור ממגון רחב של מידות גלשנים, אנו נשמח לשרת אתכם, להמליץ ולהתאים לכם גלשן לפי הגובה ומשקל שלכם אך גם לפי רמת הגלישה שלכם על מנת שתוכלו להנות מחווית גלישה כיפית ומדוייקת בכל הנוגע לציוד ולהשכרת גלשן בתל אביב. לחברה' מתקדמים ניתן למצוא גלשני סופט שמזכירים בצורתם גלשן קשיח מקצועי או גלשנים קשיחים של החברות המובילות.

 

***הנכם מוזמנים להתקשר אלינו כעת לקבלת ייעוץ בחינם ולקבלת פרטים נוספים בנוגע להשכרת גלשן בתל אביב, 054-9400815 מעיין***

 

השכרת גלשן בתל אביב לגולשים מתחילים-

-בשיעורים הראשונים שלכם אתם מקבלים גלשנים מאוד גדולים ומציפים כדי להצליח לעמוד על הגלשן אחרי זה יש סיכוי טוב שתרצו להתקדם ולאתגר את עצמכם לגלשן לימוד קטן יותר ופרקטי יותר שמותאם נכון יותר לגובה ומשקל שלכם אבל גם לרמה שלכם, אתם רוצים גלשן שיהיה לכם טוב לפחות לשנה הקרובה, זה קצת מבאס לקנות גלשן שמתאים רק לשבועות הראשונים שלכם בגלישה.

- כמו בכל ספורט חדש רוצים להבין אם הגלישה היא באמת האהבה החדשה שלנו או הדלקות חולפת ובינתיים יש העדפה היא השכרת גלשן בתל אביב על פני קנייה.

-כיף שיש את היכולת להתנסות בכל מיני גלשנים בהתחלה עד שמבינים איזו מידת גלשן אנחנו הכי אוהבים

-לא תמיד נוח להסחב עם גלשן, הרבה פעמים כיף ופרקטי יותר להגיע לגלוש ובסוף הגלישה להתקלח ולהמשיך את היום בלי הצורך להסחב עם הגלשן לעבודה או לפגישה עם חברים.

-ניתן לשכור חליפות גלישה בחורף ולהנות מאיכות, תוכלו למצוא אצלנו חליפות גלישה איכותיות של מותגים מובילים שיחממו אתכם בחורף הישראלי.

 

השכרת גלשן בתל אביב למי שכבר יודע לגלוש-

אם אתם מחפשים מועדון גלישה בחוף המערבי שמחזיק בגלשנים קשיחים או גלשני סופט מכל הסוגים אצלנו תוכלו להנות ממגון רחב של גלשנים בנוסף ניתן לשכור חליפות גלישה בחורף ולהנות מאיכות, תוכלו למצוא אצלנו חליפות גלישה איכותיות של מותגים מובילים שיחממו אתכם בחורף הישראלי.

 

קצת על שירותי המועדון המפנקים שלנו-

השכרת גלשן בתל אביב כוללת שימוש במתקני המועדון, תוכלו להנות מאחסנת הציוד האישי שלכם בלוקרים אישים בנוסף יש לרשותכם מקלחות מפנקות ופינת קפה וכיבוד קל לאחר או לפני הגלישה.

 

אז והיום-

לימוד גלישה והתאמת הגלשן לגולש המתחיל מבחינת החומרים הרכים מהם עשוי הגלשן, העיצוב הרחב והארוך של גלשני הסופט הם פרמטרים שמקלים על לימוד הגלישה והם שכלולים חדשים יחסית של ה-20 שנים האחרונות. לא הרבה מבינים מאיזו פריבילגיה הם נהנים כשאשר נופל לידם גלשן סופט משוכלל כמו שקיים בימינו. בעבר לפני שגלישה נהייתה ספורט כל כך פופלרי אם הייתה רוצה ללמוד לגלוש האופציה היחידה שעמדה מולך היא גלשני עץ כבדים מאוד ששקלו כ-60 קילו (או יותר), כפי שהיה נהוג בהוואי בשנים של 1914. בחלוף השנים הטכנולוגיה התפתחה ואיתה גלשני סופט שעשויים מחומרים רכים וקלים. בימינו השכרת גלשן בתל אביב והסחיבה של הגלשן לחוף קלה מאוד, גלשן סופט שוקל בין 5-8  קילו והחומר המיוחד והרך ממנו עשוי הגלשן נותן לנו את הביטחון בתחילת הדרך בגלישה כשהשליטה על הגלשן לא מספיק טובה.

סופטים בארץ והעולם-

גלישה על גלשן סופט תפסה בישראל תאוצה די גדולה בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים רוצים ללמוד לגלוש ובוחרים להנות מהיתרונות של הסופט כך שיותר אנשים מחפשים השכרת גלשן בתל אביב ואיתם גם גולשים מנוסים שהבינו לאחרונה שיש הרבה מאוד ימי גלישה שהגלים נמוכים ובימים כאלו גלשני סופט בהחלט עושים את העבודה בזכות כושר הציפה המעולה שלהם שעוזר להם לתפוס גלים בקלות גם כשהגלים קטנים מאוד. בנתיים בעולם טרנד הסופטים עוד יותר חזק כשגולשים מקצועיים מהסבב העולמי מאתגרים את עצמם בגלים גבוהים מאוד ומוכיחים שאפשר להנות מגלשני סופט גם בגלים ענקיים כמו בהוואי, עובדה שדחפה רבים לעדיף להשתמש בגלשני סופט ועם העדפה מגיע גם הביקוש בהשכרת גלשנים.

 

 

WEBBED BY TOOLBOX
© 2024 ALOHA SURF SCHOOL - כל הזכויות שמורות
go TOPgo TOP