רשימת קיצורי מקלדת

קייטנות גלישה בתל אביב

קייטנות גלישה וחוגים:

במהלך חופשות הקיץ ובחגים מתקיימות קייטנות גלישה בתל אביב לגילאי 7-18, הקייטנות גלישה בתל אביב מועברות ע"י צוות מקצועי ומנוסה בעל ידע נרחב בתחום הגלישה וההצלה. הצוותים שלנו מוסמכים ע"י ארגון גולשי הגלים הישראלי והעולמי.

מתי מתחילים את הכיף של החופש הגדול של קייטנות גלישה בתל אביב?
בחופש הגדול, החל מ- 21 ליוני ועד 31 לאוגוסט מתקיימות קייטנות גלישה בתל אביב, שבועיות, מראשון עד חמישי בשעות 8:30-13:30  או 14:30- 19:00

כמה נהיה בקבוצה? איך מועברים קייטנות הגלישה בתל אביב?
קבוצה אחת מונה 5 ילדים עליה אחראי מדריך צמוד. בקייטנות הגלישה בתל אביב החלוקה נעשית לפי רמות גלישה ולא לפי גילאים. כמו-כן בקייטנות גלישה בתל אביב, קיימות שתי רמות, מתחילים ומתקדמים. הקבוצות נמצאות במקביל במים ולעיתים גם חברים ברמות שונות יכולים להנות מזמן איכות משותף.

כמה זמן עד שאצליח לעמוד על גלשן במסגרת קייטנות גלישה בתל אביב?
בדרך כלל במסגרת קייטנות גלישה בתל אביב, תוך שבוע כולם מצליחים לעמוד על הגלשן ולתפוס גלים עד החוף. כבר ביום הראשון של הקייטנה תקבלו את כל הידע התיאורטי הנדרש על מנת להצליח לעמוד על הגלשן, יש כאלו שמצליחים כבר ביום הראשון של הקייטנה ויש כאלו שלוקח להם קצת יותר זמן, כמובן שמי שמתקדם מהר יוכל לעבור לקבוצת מתקדמים על מנת שיוכל להתקדם שלב אחד קדימה בגלישה.

היכן נפגשים? מה מהלך השיעור במסגרת קייטנות הגלישה בתל אביב?
צוות ההדרכה שלנו קם השקם בבוקר ומגיע עם ציוד הגלישה לרחבת הדשא של גן צ'ארלס קלור. כבר שם, כל חניך יקבל את הגלשן וחולצת לייקרה שתלווה אותו במהלך כל הקייטנה. לאחר מכן נתחלק לקבוצת מתחילים ומתקדמים כל מדריך יעניק לקבוצתו הדרכה על בטיחות בים, לימוד ותרגול גלישה על החוף, חימום קל ולאחר מכן קדימה למים.

חכם בשמש זה לא מיתוס -
השמש החזקה של חודשי הקיץ מצריכה מאיתנו הקפדה יתרה על שתיה מרובה צל וקרם הגנה לכן כל חניך של קייטנות גלישה בתל אביב יקבל כבר ביום הראשון חולצת גלישה מיוחדת המגנה מפני שפשפות ומפני השמש החזקה, יתר על כך במהלך הקייטנה יעשו הפסקות מרובות של שתיה, התמרחות בקרם הגנה וגם ארוחות עשר באזור מוצל על החוף מול פעילות הקייטנה.
ציוד חדיש ומחודש- הציוד שלנו מתחדש כל הזמן ונבדק לפני כל כניסה למים. הגלשנים עצמם מותאמים במיוחד לגולש המתחיל, לגובהו, משקלו ורמת הגלישה שלו. היתרון שלהם הוא בכך שהם מאוד ידידותיים למשתמש, במיוחד לילדים מכיוון שעשויים מחומרים רכים, נקראים גם "soft boards", כל ילד יקבל את כל הידע הנדרש על מנת לדעת איך להשתמש בגלשן כבר ביום הראשון של הקייטנה.

גלישה\ קייטנות גלישה בתל אביב, הם תרופה לבעיות קשב וריכוז -
אחת המתנות הגדולות שגלישה מעניקה היא היכולת להתמודד עם בעיות קשב וריכוז, מסיבה אחת פשוטה, כשאתה גולש אינך מסוגל להסית את תשומת ליבך לשום דבר אחר פרט לאותו רגע שאתה נמצא על הגל, הגולש עסוק באופן תמידי לייצב את עצמו על הגלשן ולהתרכז אך ורק במה שהוא עושה באותו רגע אחרת יאבד שיווי משקל. בים אין פלאפון ואין מחשבים אין דבר שיגנוב את תשומת הלב של הגולש ולכן קל מאוד לנתב את מלוא תשומת הלב למקום אחד בלבד.
מניסיוננו גלישת גלים תורמת המון מבחינה חברתית ובשיפור הביטחון העצמי, פעילות ספורטיבית כיפית בטירוף שנותנות הרגשה של פתיחת מרחבים וחיבור לטבע, מקום שמחייב את ילדכם להתנתק ממסך הפלאפון והמחשב ומאפשר לפרוק אנרגיות ולהיות הרבה יותר נינוח כתוצאה מכך ביום יום.

*פרטים לגבי קייטנות גלישה בתל אביב במהלך החופשים השונים במהלך השנה יעודכנו בדף הבית כחודש לפני אותו חופש.

חוג גלישה שנתי- לילדים

סיימתם יום לימודים ארוך? מחפשים את הדרך הטובה ביותר לפרוק את האנרגיה שלכם? לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם, הצטרפו אלינו לחוג גלישה שנתי בו תתרגלו את הגלישה שלכם. מרבית הילדים מגלים את האהבה שלהם לגלישה ולים בחופשת הקיץ ולאחר מכן מחפשים דרך להמשיך ולתרגל את התחביב החדש ולצמוח איתו מעלה, אנחנו נעניק לכם את כל הכלים על מנת לשפר את כישורי הגלישה שלכם, באווירה כיפית וביתית עם צוות מדריכים שיעניק לכם את מלוא תשומת הלב ויהפוך אתכם לגולשים אמיתיים.

החוג מחולק לקבוצת מתחילים וקבוצת מתקדמים ולכל קבוצה יועברו תכנים בהתאם. בנוסף כמו שהים מעניק לנו את מקום המפלט הכי אדיר שיש גם אנחנו דואגים להעביר ולחנך לאהבה לטבע ושמירת הסביבה הימית, לימוד על זרמים חיזוי תנאי הים ועוד..

 

WEBBED BY TOOLBOX
© 2024 ALOHA SURF SCHOOL - כל הזכויות שמורות
go TOPgo TOP