רשימת קיצורי מקלדת

StandUpPaddle - קבוצות גלישה וחתירה על סאפ

StandUpPaddle - קבוצות גלישה וחתירה על סאפ

אם אתם מחפשים חוויה שתמלא אתכם נפשית ופיזית זה הספורט בשבילכם.
סאפ הוא ספורט חדש יחסית בתחום הגלישה שנהיה פופולארי מאוד מכיוון שמשלב בתוכו אימון כושר שמפעיל את רוב שרירי הגוף עם דגש על שרירי הליבה, תורם לשיווי משקל ויציבה ומטעין את הגוף והנפש באנרגיות חיוביות. סאפ מתאים לכל הגילאים, עוזר מאוד לבעיות קשב וריכוז ומעניק הרבה מאוד ביטחון עצמי בים. 
מדריכים מוסמכים ומנוסים יעניקו לכם את כל הידע הנדרש עם המון סבלנות ואהבה על מנת שתצליחו לגלוש בצורה מיטבית. תחום הסאפ מחולק לשניים, גלישת סאפ על גלים או אימוני חתירה. ניתן להירשם לשיעורים פרטיים, קורסים קבוצתיים או קורסים יומיים.

גלישת סאפ על גלים -

כדי להצליח לתפוס גלים על סאפ צריך להתחיל מהיסודות לכן בשיעורים הראשונים נתמקד בעיקר בלימוד היציבה על הגלשן ושימוש במשוט בשני מצבים, על הברכיים ובעמידה זקופה. תרגול זה מתבצע בים על הגלשן, לאחר שצלחנו את השלב הזה נעבור לחלק העיקרי, לימוד גלישה על סאפ, הלמידה משלבת טכניקות שונות המובילות להצלחת גלישה על הגלים ושימוש נכון במשוט על הגל. תוך כדי תרגול נלמד קריאה נכונה של הגלים, בטיחות וביטחון בים, נלמד איך לשלוט בגלשן שלנו ולהימנע מפציעות מיותרות ונתרכז בעיקר בהנאה שבגלישה.

קבוצות חתירה -

אם אתם רוצים לעשות ספורט אבל לא מתחברים לחדר כושר? מחפשים ספורט שיהיה לכם כיף לעשות? אוהבים את הים? אם עניתם כן על אחת השאלות סימן שאתם חייבים להצטרף אלינו לאימון חתירה על סאפ. כמובן שגם פה לימוד הבסיס הוא הכרחי, לכן בשיעורים הראשונים תקבלו את כל הכלים על מנת להצליח לעמוד על הגלשן בשילוב חתירה בעזרת המשוט, לאחר שתצליחו את שלב זה אתם מוכנים לצאת קצת מקו החוף לעומק וליהנות משקט ושלווה למראה נופי תל אביב ויפו לאור שקיעות בערבים, זריחות בבקרים או לאור יום שמשי יפיפה. אימוני חתירה הם הרבה מעבר לאימון גופני המפעיל את כל שרירי הגוף, הם חוויה יוצאת מגדר הרגיל, יציאה מהשגרה וניקוי הראש מהסטרס והקצב המטורף של היום יום, האימון הכי שווה שיצא לכם לעשות...
 
 
 
 
WEBBED BY TOOLBOX
© 2019 ALOHA SURF SCHOOL - כל הזכויות שמורות
go TOPgo TOP