רשימת קיצורי מקלדת

שיעור סאפ תל אביב

 

 

שיעור סאפ בתל אביב-

אני זוכרת את הפעם הראשונה שעליתי על סאפ, זה היה לפני כ-14 שנים, בזמנו זה היה אחד הסאפים הראשונים שהגיעו לארץ, הבחור שנתן לי סיבוב על הסאפ שלו התחיל להסביר לי איך להשתמש בו, בהתחלה הייתי בטוחה שאני בשניה מצליחה בזכות הרקע שלי בגלישת גלים אבל לא כך זה היה, לא הפסקתי ליפול עד שלאט לאט התחלתי להבין איך זה עובד ואז זה קרה הצלחתי לייצר רצף חתירה, התרחקתי מקו החוף והרגשתי תחושת חופש עוצמתית שלא הכרתי קודם, נשכבתי על הגב הבטתי לשמים והקשבתי לדממה שבלב הים, התאהבתי בספורט הזה, הבנתי כמה זה ממלא אותי, כמה זה כיף להרגיש רוגע ונחת בעיר תוססת ורועשת כמו תל אביב ומאז ידעתי שאני צריכה להמשיך ולהפיץ את הבשורה והיום אני מעבירה שיעורי סאפ בתל אביב.

 

***הנכם מוזמנים להתקשר אלינו כעת לקבלת ייעוץ בחינם וקביעת שיעור סאפ בתל אביב, 054-9400815 מעיין***

 

כל בוקר שתנאי הים מאפשרים יוצא לדרך אימון סאפ, שיעור סאפ בתל אביב שמיועד לבני 18 ומעלה, השיעורים יוצאים בדר"כ בשעות הבוקר כשתנאי הים הם הכי אידאליים.

סאפ הוא ספורט חדש יחסית בתחום ספורט המים ונעשה פופולארי מאוד בזכות כמה סיבות עיקריות:

- ספורט יחסית קל ללמידה המשלב בתוכו אימון כושר שמפעיל את רוב שרירי הגוף עם דגש על שרירי הליבה

-תורם לשיפור שיווי המשקל והיציבה.

-מטעין את הגוף והנפש באנרגיות מדהימות.

 

איך נראה שיעור סאפ בתל אביב?

השיעור הראשון הוא שיעור של יסודות בו תלמדו את כל יסודות הסאפ, הכוללים שימוש נכון במשוט ולימוד העמידה על גלשן הסאפ. נלמד איך לחתור נכון ובצורה מיטבית על מנת ליצר תנועה נכונה עם הגוף. בהמשך כשהבסיס יושב טוב אנחנו מצטיידים בנשנוש ובקבוק מים ויוצאים לים הפתוח, לרוב אנחנו אוהבים לצאת לחתירה לחופים הסמוכים או לטיול קצר יותר לגבעת אנדרומדה כשנופה של יפו העתיקה פרוש בפנינו בשיעור סאפ בתל אביב.

 

מי הם המדריכים?

תוכלו למצוא אצלנו צוות מדריכים בעלי הסמכה מקצועית ונסיון רב שנים בתחום הסאפ, אוהבי ים ואדם. הצוות שלנו ישמח להעניק לכם את כל הידע הנדרש עם המון סבלנות ותשומת לב על מנת שתצליחו להשיג את המטרה של השיעור סאפ בתל אביב ולהפיק את המיטב מכל מפגש.

 

איפה אנחנו ממוקמים?

המועדון שלנו ממוקם בתפר שבין תל אביב ליפו ברחוב רזיאל 11, שיעורי סאפ תל אביב מתקימיים ממש 2 דקות מהמועדון בחוף צ'ארלס קלור. חוף צ'ארלס קלור הוא חוף מפנק, זוהי אחת מרצועת החוף הכי רחבות בתל אביב המאפשרת לקיים שיעורי סאפ בתל אביב בצורה נוחה ומרווחת מאנשים.

אנו מספקים שירותי מועדון מפנקים, תוכלו למצוא  בין שירותי המועדוןמקלחות מפנקות, לוקרים לאחסון ציוד אישי, פינת קפה ואווירה טובה.

 

איזה סוג שיעורים קימיים?

ניתן להירשם לשני סוגי שיעורי סאפ בתל אביב, לשיעורים פרטיים או קורסים קבוצתיים.

שיעור פרטי-

שיעור של שעה שלמה בה ילווה אתכם מדריך צמוד שיעניק לכם את כל יסודות הסאפ, המטרה של השיעור הראשון היא להכיר את כל יסודות הסאפ ולתרגל אותם עד למצב שמצליחים להעמד על הגלשן ולחתור.

השיעור הראשון מחולק לשני חלקים:

החלק הראשון, הוא חלק תאורטי על החוף בו נכיר ונלמד איך להשתמש בציוד בצורה נכונה, נתרגל את יסודות הסאפ על החוף.

החלק השני, הוא חלק של תרגול רטוב, נכנס לים עם הציוד כשנתרגל את כל יסודות הסאפ בשלבים, בשלב הראשון נלמד להתייצב על הגלשן ונתרגל חתירה כשאנחנו ישובים על הסאפ ובשלב השני נתרגל חתירה בעמידה.

בשיעורים הבאים כשהיסודות יושבים טוב נתחיל לצאת לים הפתוח במסגרת שיעור סאפ בתל אביב.

 

שיעור סאפ בתל אביב בקבוצה-

שיעור של שעתיים, השיעורים הקבוצתיים יוצאים בשעות קבועות, לרוב בשעות הבוקר, השיעורים מלווים במדריך צמוד.

היתרון בשיעורים קבוצתיים הם החלק החברתי, זאת הזדמנות טובה להכיר ולהנות מחברתם של אנשים נוספים שחולקים את אותה תשוקה.

החלוקה לקבוצות נעשת עפ"י רמה, מי שזאת הפעם הראשונה שלו יקבל הדרכה מאפס של כל היסודות כשאיתו בקבוצה יהיו גם חברה' מתחילים שזאת הפעם הראשונה שלהם, מי שיותר מתקדם יהיה בקבוצה עם חברה' מתקדמים יותר ברמתו.

אנו נדאג שכל מתאמן יקבל את הדגשים ספציפים לו על מנת להשתפר ולהתקדם.

 

אתם מוזמנים להצטרף למועדון שהוא בית, בואו לחוות חוויה שתמלא אתכם נפשית ופיזית? הצטרפו אלינו לשיעור סאפ בתל אביב.

 
WEBBED BY TOOLBOX
© 2022 ALOHA SURF SCHOOL - כל הזכויות שמורות
go TOPgo TOP