רשימת קיצורי מקלדת

שיעור סאפ תל אביב

שיעור סאפ תל אביב

אם אתם מחפשים חוויה שתמלא אתכם נפשית ופיזית שיעור סאפ בתל אביב זה הספורט בשבילכם.
שיעור סאפ תל אביב הוא ספורט חדש יחסית בתחום הגלישה שנהיה פופולארי מאוד מכיוון שמשלב בתוכו אימון כושר שמפעיל את רוב שרירי הגוף עם דגש על שרירי הליבה, תורם לשיווי משקל ויציבה ומטעין את הגוף והנפש באנרגיות חיוביות. שיעור סאפ תל אביב מתאים לכל הגילאים, עוזר מאוד לחדד קשב וריכוז ומעניק הרבה מאוד ביטחון עצמי בים. 
בשיעורי סאפ תל אביב מדריכים מוסמכים ומנוסים יעניקו לכם את כל הידע הנדרש עם המון סבלנות ואהבה על מנת שתצליחו לגלוש בצורה מיטבית. תחום הסאפ מחולק לשניים, שיעור סאפ על גלים או אימוני חתירה. ניתן להירשם לשיעורים פרטיים, קורסים קבוצתיים או קורסים יומיים.

שיעור סאפ תל אביב, גלישת סאפ על גלים -

כדי להצליח לתפוס גלים על סאפ צריך להתחיל מהיסודות לכן בשיעור סאפ תל אביב הראשונים נתמקד בעיקר בלימוד היציבה על הגלשן ושימוש במשוט בשני מצבים, על הברכיים ובעמידה זקופה. תרגול זה מתבצע בים על הגלשן, לאחר שצלחנו את השלב הזה נעבור לחלק העיקרי, לימוד גלישה על סאפ, בשיעור סאפ תל אביב הלמידה משלבת טכניקות שונות המובילות להצלחת גלישה על הגלים ושימוש נכון במשוט על הגל. תוך כדי תרגול נלמד קריאה נכונה של הגלים, בטיחות וביטחון בים, נלמד איך לשלוט בגלשן שלנו ולהימנע מפציעות מיותרות ונתרכז בעיקר בהנאה שבגלישה.

שיעור סאפ תל אביב, קבוצת חתירה -

האם אתם רוצים לעשות ספורט אבל לא מתחברים לחדר כושר? מחפשים ספורט שיהיה לכם כיף לעשות? אוהבים את הים? אם עניתם כן השאלות סימן שאתם חייבים להצטרף אלינו לשיעור סאפ תל אביב. כמובן שגם פה לימוד הבסיס הוא הכרחי, לכן בשיעורים הראשונים תקבלו את כל הכלים על מנת להצליח לעמוד על הגלשן בשילוב חתירה בעזרת המשוט, לאחר שתצליחו את שלב זה אתם מוכנים לצאת קצת מקו החוף לעומק וליהנות משקט ושלווה למראה נופי תל אביב ויפו לאור שקיעות בערבים, זריחות בבקרים או לאור יום שמשי יפיפה. שיעור סאפ תל אביב הם הרבה מעבר לאימון גופני המפעיל את כל שרירי הגוף, הם חוויה יוצאת מגדר הרגיל, יציאה מהשגרה וניקוי הראש מהסטרס והקצב המטורף של היום יום, האימון הכי שווה שיצא לכם לעשות...
 
 
 
 
WEBBED BY TOOLBOX
© 2020 ALOHA SURF SCHOOL - כל הזכויות שמורות
go TOPgo TOP