רשימת קיצורי מקלדת

קורס גלישה בתל אביב

קורס גלישה בתל אביב-

לרשותכם כמה תוכניות ללמידת גלישת גלים לבני 18 ומעלה:

קורס גלישה בתל אביב למתחילים ולרמת ביניים -

בכל בוקר בו הים מתאים לגלישה אנו מוציאים לדרך מפגש קבוצתי של שעתיים בחוף צ'ארלס קלור שם מתקיימים קורסי הגלישה בתל אביב. הדרכה מצוות מדריכים מקצועי אשר יעניק לכל אחד ואחת מחברי הקבוצה את יסודות הגלישה עם דגשים עבור כל משתתף.

 

***הנכם מוזמנים להתקשר אלינו כעת לקבלת ייעוץ בחינם וקביעת שיעור נסיון או קורס גלישה בתל אביב, מעיין 054-9400815***

 

מה שמייחד אותנו הם רמת הדרכה גבוה מאוד ומחירים נוחים, אנחנו מקפידים על:

  • לימוד בקבוצות קטנות של עד 5 משתתפים על כל מדריך.
  • צוות מדריכים מקצועי ומנוסה שילווה אתכם לאורך כל קורס הגלישה בתל אביב
  • אנחנו מאוד מעודדים לעצמאות בים ולכן מעניקים זמן חופשי לאחר השיעור עבור תרגול עצמאי.
  • העברת קורס גלישה בתל אביב עם ציוד גלישה חדיש ובטיחותי 

במהלך כל קורס גלישה בתל אביב ילוו אתכם מדריכים שיעזורו לכם בכל מפגש ומפגש להשיג את מטרת השיעור ולקדם את רמת הגלישה של כל אחד ממשתתפי הקבוצה, עם דגש על חלוקה של קבוצות לפי רמת גלישה.

קורס גלישה בתל אביב לרמת ביניים ומתקדמים-

קורס גלישה בתל אביב לרמת ביניים ומתקדמים מתאים בעיקר למי שיש לו כבר ידע בסיסי טוב בגלישה ומחפש להתקדם בכל מה שקשור בקריאה נכונה של גלים, ניצול נכון ומיטבי של הגל, ביצועים על הגל ועוד... השיעורים למתקדמים הם שיעורים של שעה וחצי כל מפגש (החלק המעשי) .

השיעורים מחולקים לשני חלקים:
החלק הראשון-חלק מעשי: גלישה בים כשכל מהלך השיעור מצולם.
החלק השני-תחקור גלישה: בחלק זה נפגש במועדון שלנו עם נישנושים ואווירה טובה, נעבור על הסרטונים כשכל גולש יקבל דגשים ספציפים לשיפור הגלישה.

- החלק המעשי מלווה במדריכי גלישה בים

-השיעורים מתקיימים רק בתנאי גלישה של חצי מטר ומעלה

-השיעור מתאים לגולשים עם גלשנים קשיחים וגם עם גלשני סופט

 

  ***הנכם מוזמנים להגיע אלינו להתנסות בשיעור נסיון במחיר מוזל ולהצטרף אלינו לקורס גלישה בתל אביב***

 

קורס גלישה פרטי עם מדריך אחד על אחד - 

באופן אישי אני חושבת שקורס גלישה בקבוצה יותר מהנה גם אם זאת הפעם הראשונה שלכם מכיוון שיש אווירה מאוד כיפית של חברה טובים ויש הרבה יותר מוטיבציה להשיג את מטרת השיעור מכיוון שאחד דוחף את השני להשיג את המטרה מה שמוביל ללמידה מיטבית וכיפית, בנוסף השיעורים הראשונים מתקיימים בגובה גלים נוח מאוד על מנת להצליח ללמוד את היסודות בקלות כך שלא משנה אם זאת פעם ראשונה שלכם בשיעור פרטי או קורס גלישה קבוצתי אנחנו נדאג לתאם לכם שיעור כשתנאי הים יהיו נוחים ללמידת יסודות הגלישה. עם זאת חלקנו רוצים נחיתה רכה יותר כשמלוא תשומת הלב עלינו, אנחנו רוצים להרגיש בטוחים בכניסה הראשונה למים ולכן חלקנו יעדיפו שיעור גלישה פרטי על פני קורס גלישה בתל אביב.

בשיעור גלישה עם מדריך פרטי נעניק לכם את מלוא תשומת הלב.
שיעור גלישה מורכב משני חלקים:

חלק ראשון - הדרכה על החוף בה תלמדו ותתרגלו את כל יסודות הגלישה על החוף

חלק שני - יישום הלמידה על הגלים. כל מהלך השיעור הינו בליווי של מדריך צמוד שידאג להצלחת הגלישה שלכם על הגל וילמד אתכם להכיר את הים, הזרמים, קריאה נכונה של הגלים ויקח אתכם צעד אחר צעד עד שתצליחו לגלוש באופן עצמאי.

 

קורס גלישה תל אביב עם מדריך אחד על אחד למתקדמים

מתאים למי שיסודות הגלישה יושבים טוב אצלו ורוצה לדייק ולשפר את הגלישה שלו.
אנו נקנה לכם את כל הידע על מנת לקחת את הגלישה שלכם עוד צעד אחד קדימה וניתן לכם כלים שימושים וספציפיים לרמה בה אתם נמצאים
.
שיעור גלישה פרטי אורך שעה שלמה ומחולק לשני חלקים:

-חלק ראשון: חימום קצר, הצבת מטרות שיעור, קריאה נכונה של הים לפני הכניסה לים

-חלק שני: כניסה למים, גלישה וכיף וכמובן חתירה להשגת המטרות

כל קורס גלישה בתל אביב כולל ציוד מלא, בקיץ חולצת גלישה וגלשן ובחורף חליפת גלישה וגלשן, הציוד מותאם לכל גולש לפי הגובה ומשקל שלו ורמת הגלישה שלו.

החוף-
אחד היתרונות המרכזיים בחוף שלנו היא העובדה שאין לנו שובר גלים, העובדה הזאת נותנות לנו להנות מתדירות  גבוהה יותר של גלים ביחס לחופים האחרים בתל אביב בהם יש שוברי גלים כך שגם כשהים נמוך לרוב אצלנו תמצאו על מה לגלוש, יש לנו יותר ימי גלישה בשנה, דבר המאפשר לנו להוציא את קורס הגלישה בתל אביב בתדירות גבוהה יותר ולכם מאפשרת להתמיד ולהתקדם בצורה רציפה יותר בגלישה במסגרת קורס גלישה בתל אביב.
עוד בונוס מענין בצד הדרומי של החוף הוא נמל יפו שמספק מעין שובר גלים שבעצם מספק אזור יותר שקט ומוגן למי שמתקשה בימים  גבוהים יותר. היתרונות של החוף בעצם מאפשרים לנו למצוא גלים לכל רמות הגלישה ובתדירות ממש יפה ביחס לחופיה האחרים של תל אביב ולאגן המזרחי של הים התיכון.

עוד עובדה שלא סיפרו לכם עליה היא שישראל נחשבת לאחד היעדים הכי טובים ללימוד גלישה, נשמע לכם לא הגיוני? אספר לכם למה
כשנרשמים לקורס גלישה תל אביב מתחילים מהיסודות, ובשביל ללמוד את הבסיס אנחנו זקוקים לים נוח, הים בישראל מספק הרבה מאוד ימים עם גלים לא גבוהים מידי ובכך מקל על הלימוד ההתחלתי, כמובן שהים מספק לנו גם ימים סוערים יותר שמהם נהנה כשנתקדם ברמת הגלישה שלנו.
יתרון נוסף הוא האופי של הקרקעית, ברוב חופי ישראל הקרקע היא חולית ומלטפת, כשמתחילים קורס גלישה בתל אביב נופלים הרבה ומתערבלים הרבה, זה חלק מהלמידה, כשיש קרקע חולית זה מאוד מקל עלינו בלימוד גלישה תל אביב ובשמירה על הבטיחות שלכם. בעצם קורס גלישה בתל אביב הופך להיות אחד מסוגי הספורט הכי שווים והכי נגישים עם תנאים מושלמים לגולשים בתחילת הדרך.
אז אם אתם מתכננים לטוס לחו"ל ושם ללמוד לגלוש תזכרו שאנחנו סיפרנו לכם שכדאי לכם להתחיל בקורס גלישה בתל אביב ואחרי זה לחפש גלים גבוהים יותר בעולם.

 
 
 
WEBBED BY TOOLBOX
© 2024 ALOHA SURF SCHOOL - כל הזכויות שמורות
go TOPgo TOP