רשימת קיצורי מקלדת

אחסון גלשן בתל אביב

אחסון גלשן בתל אביב-

גלישה הוא אחד מתחומי הספורט היותר פרקטים מבחינת אביזרים וזה גם מה שאני כל כך אוהבת בו אין הרבה הכנות לפני שהולכים לגלוש, מקסימום למרוח קצת שעווה על הגלשן ואז להחזיר את הגלשן הביתה למקום שלו. אבל מה קורה אם אתם רוצים להמשיך מהים ישר לעבודה או לפגישה או לארוחת צהרים? מה אם אתם מסיימים לעבוד מוקדם באחד מימות השבוע ורוצים להספיק לאיזה סשן ערב אבל הקפיצה הזאת הביתה להביא את הגלשן מבזבזת לכם זמן גלישה יקר או לגמרי גורמת לכם לפספס סשן ערב? או שאולי אתם פשוט לא גרים קרוב לים ומחפשים למצוא פיתרון לגלשן? מי שחדש בתחום יכול לחשוב על רכב כאופציה מעולה, אז אל תגידו שלא הזהרתי אתכם, החום שנוצר ברכב הורס לגמרי את הגלשן בין אם זה סופט או גלשן קשיח ולכן בדיוק בשביל אותם אנשים עם אורך חיים פעיל מאוד כמו הרוב התל אביבי שגלישה זה בלב שלהם שירות אחסון גלשן בתל אביב נועד.

 

***הנכם מוזמנים להתקשר אלינו כעת לקבלת ייעוץ בחינם וקבלת פרטים נוספים בנוגע לאחסון גלשן בתל אביב, 054-9400815***

 

מהו שירות אחסון גלשן בתל אביב?

המועדון שלנו ממוקם במרחק 2 דקות הליכה מחוף צ'ארלס קלור (החוף המערבי), שירות אחסון גלשן בתל אביב מאפשר לקבל חניה לגלשן שלכם, אנחנו מאחסנים את כל סוגי הגלשנים, לונגבורד, סופט בורד,שורט וסאפ. השירות כולל שימוש בכל מתקני המועדון, מקלחות, שירותים,לוקרים, פינת קפה מפנקת וכיבוד קל.
המועדון שלנו פתוח כל יום מ 07:00 בבוקר ועד השקיעה, המועדון שלנו פתוח גם בחגים וחופשים.

 

לאיזה תקופה אפשר לאחסן גלשן?

תוכלו לאחסן גלשן או במתכונת יומית, חודשית או שנתית, כמובן שככל שהאחסנה היא לתקופה ארוכה יותר המחיר הוא הרבה יותר אטרקטיבי, זה מאוד תלוי בהתמדה שלכם בספורט ולפי זה אנחנו ממליצים לכם לבחור את התוכנית שהכי מתאימה ומשתלמת עבורכם.

 

מהם היתרונות של אחסון גלשן בתל אביב מול החוף המערבי?

בחוף שלנו לא קיימים שוברי גלים כפי שקימיים בחופים הצפוניים יותר בתל אביב (כמו גורדון, פרישמן, דולפינריום ועוד...) עובדה זו משפיעה מאוד על גובה הגלים כך שרוב השנה הגלים בחוף שלנו גם גבוהים יותר וגם כשבחופים אחרים נראה שאין על מה לגלוש, במערבי תוכלו למצוא גל קטן להשתעשע עליו. עובדה זו תאפשר לכם לגלוש בתדירות גבוה יותר ובאמת להשתמש בשירות אחסון גלשן בתל אביב בכך שתוכלו להנות מגלים יותר פעמים במהלך השנה. בימים סוערים כשהים ממש גבוה והחוף המערבי נראה מאיים תוכלו תוך 15 דקות להגיע לחוף הדולפינריום ולהנות מחוף מוגן יותר עם גלים קצת יותר נמוכים ומסודרים.
אחד הדברים שמיחדים את החוף המערבי היא רצועת חוף רחבה המאפשרת לגלוש ביותר מפיק אחד יתרון זה מאפשר
לגלוש בצורה יותר מרווחת ונוחה.

 

נשמח להזמין אתכם למועדון שלנו, על מנת שתוכלו להתרשם משירות אחסון גלשן בתל אביב ומשירותי מועדון מתקדמים כפי שעוד לא הכרתם, הצטרפו למועדון גלישה שהוא בית של גולשים.

 

WEBBED BY TOOLBOX
© 2024 ALOHA SURF SCHOOL - כל הזכויות שמורות
go TOPgo TOP